Bejegyezték Egyesületünket

Egyesületi hír
cégér

Örömmel adunk hírt róla, hogy a Viator Egyesület a Fővárosi Törvényszék 2016. június 27. napján (Szent László király ünnepén) kelt végzésének értelmében hivatalosan is bejegyzésre került. A bejegyzési végzés a csatolmányban található.

Ezúton is hálásan köszönünk minden segítséget, támogatást és bátorítást a teljes tagság nevében!

A folytatással kapcsolatban pedig nyitott szívvel várjuk a kapcsolódási, együttműködési lehetőségeket; és törekszünk az eddigi programok (pl. LélekTúrák, Zarándokkör, zarándokvezető képzés, csendtúrák) hálózatba szervezésére.

Nevünk időközben a székhelyünkön is kiírásra került és postai küldeményeket is tudunk már fogadni a 1085 Budapest Horánszky utca 20. címre.

Az elnökség első ülésének tájékoztatója és meghívója az eseménynaptárban található.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer