Megújult turista- és zarándokút jelzések Esztergom környékén

Élmény: Beszámoló/Galéria
Jelek

Több mint  20 km útvonalon, egységesen újultak meg a Vaskapu, Holop-kút, Barti-kút, Fári-kút, Kerektó, Képesfa, Enyedi halála, Búbánatvölgy, Hideglelős-kereszt, Basaharci-völgy, Basaharc, Szobi rév térségében érintett gyalogos turista- és zarándok útvonalak mentén felfestett különféle útjelzések.

A 2018. júniustól szeptember elejéig tartó munka a Viator Természetjáró és Kulturális Egyesület szervezésében, önkéntesek közreműködésével valósult meg. Az általános turistajelzések felújítását a Magyar Természetjáró Szövetség a 2018. évi jelzésfestő pályázatának keretében támogatta, míg a tematikus (IVV és zarándok) útvonalak a Komárom-Esztergom Megyei Természetjáró Szövetség, a Mária Út Egyesület és a Magyar Zarándokút anyagi és természetbeni hozzájárulásával. Mindenfajta támogatást és önkéntes hozzájárulást ezúton is köszönünk. 

Az útjelzések felújításának folytatása, elsősorban a városhoz közelebb eső szakaszokon, 2019-re tervezett.

Csatolmány(ok)

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer