Alpha Kurzus Óbudán

Helyszín (szöveges)
1035 Budapest, Kórház u. 37.

Február 20-án Alpha kurzus indul Óbudán a Szent József Házban (1035 Kórház utca 37, a Flórián üzletközpont mögött).

A nemzetközileg is nagy sikert aratott interaktív programsorozat 12 héten keresztül vezet be a kereszténység alapvető kérdéseibe. Finom vacsorával, színvonalas előadásokkal és jó hangulatú kiscsoportos beszélgetésekkel várjuk vendégeinket szerda esténként. A csoport teljesen nyitott, szeretettel várunk minden érdeklődőt, aki nem tartja magát kereszténynek vagy csak ritkán jár templomba, de foglalkoztatja a hit témaköre és szívesen beszélgetne kötetlenül az élet értelméről, kapcsolatokról, Istenről. A 12 alkalomból álló sorozaton a részvétel ingyenes. A kurzus május 15-ig tart.

Az ünnepi nyitóvacsorát február 20-án, szerda este tartjuk, ami remek alkalom kipróbálni az Alphát kötöttségek nélkül - akinek megtetszik a téma és a társaság, várjuk szeretettel a következő hetekben is!

Egy kis kedvcsináló :-) Óbudai Alpha képekben...

https://www.youtube.com/watch?v=R3QGzPjziSM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR17WGQ-p2qJgCUcT0i8IpJRXnamcjgEaG1YZTms0oFgvG3laNynTRCdItg

Részvételi szándékot az info@obuda-alpha.hu e-mail címen kérjük jelezni.

További információ az Óbudai Alpha Facebook oldalán, az obuda-alpha.hu és alpha.org.hu weboldalakon.

Az Óbudai Alphát a III. kerületi katolikus és metodista közösség együtt szervezi.

Esemény jellege
Kurzus/szakmai műhely
Vallási
Egyesületi?
Ajánlott program (nem egyesületi)
Kiket várunk?
Bárkit, a részvétel előzetes regisztrációhoz kötött!
Nyitott?
Nyitott program
Szervező(k)

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer